Jae- ja hulgimüük

AS Koma Ehitus pakub laias valikus

  • elektritarvikuid
  • paigaldus-, õhuliini- ja TV kaableid
  • kummikaableid
  • installatsioonikaableid
  • tööstusvalgusteid
  • maandusseadmeid ja piksekaitsetarvikuid
  • kaasaegseid LED valgusteid ja valgusallikaid

Külastage meie hulgimüügikauplust Telliskivi 15  Paides.
Kauplus on avatud esmaspäevast reedeni kl 8 – 17

Kaubavalikuga saab tutvuda ka meie e-poes

NB! Kaubavalik e-poes on hetkel mitte täielik. Lisatoodetega saab tutvuda kataloogides ning tellida e-kirja teel:

  • TEM toodete kataloogi saab vaadata siin.
  • GTV toodete kataloogi saab vaadata siin.
  • PAWBOL toodete kataloogi saab vaadata siit

Rait Rausberg

Kaupluslao juhataja
gsm 5783 0474
rait@koma.ee

Ksenija Pesti

Müügijuht
gsm 58871405
ksenija@koma.ee

Meelis Heinsoo

Klienditeenindaja
gsm 5147925
meelis@koma.ee

Ehitus

AS Koma Ehitus tegeleb kõikide elektritöödega hoonete sees ja väljas:

  • elektriseadmete installatsioon
  • välisvõrkude ja alajaamade rajamine
  • nõrkvoolutööd ja automaatikatööd
  • elektrimõõtmised laboris
  • projekteerimine
  • elektriseadmete käit ja hooldus
  • omanikujärelvalve
  • elektripaigaldise 3. liigi paigaldise korraline tehniline kontrollimine

 

Siit saab kontrollida MTR registreeringut

 

Veikko Merevoo

elektrimõõtelabori juhataja, hinnapakkumised
tel 384 8694
gsm 5398 4215
veikko@koma.ee

 

Veiko Viigipuu

elektritööde projektijuht
gsm 515 8868
veiko.viigipuu@koma.ee

 

Marek Põldma

elektritööde projektijuht
gsm 5698 7680
marek@koma.ee

 

Heiki Mäesalu

elektritööde projektijuht
gsm 5698 7108
heiki@koma.ee

 

Johan Praats

käidujuht
gsm 529 1390
kait@koma.ee

Mõõtelabor

Mõõtelabori Hinnakiri

Nimetus

Ühik

Hind

Mõõdistamine objektil

h

30,00 €

Aruande koostamine

h

30,00 €

Transport objektile ja tagasi Tellija transpordiga

h

15,00 €

Transport objektile ja tagasi Koma Ehitus AS transpordiga

km

0,50 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu!
 

Eesti Akrediteerimiskeskuse tunnistust, elektripaigaldiste katsetamise ja valgustatuse mõõtmise alal, saab vaadata siit:  L277_tunnistus
ja L277 lisa

Tehnika Rent

Nimetus Rendihind
27.- €/h, hind hakkab jooksma meie parklast välja sõites
42.-€/h + 1,5 €/km
27.- €/h + 1,3 €/km
28.- €/h lisandub transport 1,5 €/km
32.- €/h + 1,2.-€/km

Hind sisaldab tehnika renti koos juhiga.

Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Koma Ehitus AS

Telliskivi 15, 72720 Paide Tel 384 8610,
info@koma.ee
www.facebook.com/Komaelekter/
Reg. kood: 10395488 KMKR nr: EE100381687
SEB Pank IBAN: EE931010702003780000
SWIFT: EEUHEE2X

ELEKRIKAUPADE JAE JA HULGIMÜÜK

Kauplus: Telliskivi 15, 72720 Paide

E-R 8–17, tel 5783 0474, MYYK@KOMA.EE

Partnerid
© Koma Ehitus AS