Tere tulemast Koma Ehitus AS veebipoodi

Meie veebipood on lihtne interneti keskkond, mille abil saata tellida kaupu meie hulgilaost, arvuti tagant lahkumata. Alustuseks leidke avalehelt teid huvitav toode ning samas näete kohe toote hinda ja meie laoseisu. Kõike mida laos on hetkel üle 100 ühiku kuvatakse numbriliselt 100+. Neid kaupu, mille kogus on alla saja ühiku, kuvatakse täpse laoseisuga. Pildid on illustratiivsed ja iseloomustavad tooteid. Kõik hinnad veebipoe avalehel on kuvatud ilma käibemaksuta!

Kui olete meie lepinguline klient ja teile on edastatud kasutajatunnus ning salasõna, siis sisse logides näete hindu, mille arvutamisel on arvestatud kokkulepitud allahindlusi. Kui te veel ei ole meie lepinguline klient, siis näete letihindu. Ärikliendi taotus-ankeedi saab alla laadida siit.

Kui tellimus on vormistatud ja kinnitatud edastatakse see meie Paides asuvasse lattu, kus seda töödeldakse ja kaup Teile teele saadetakse. Tellimuse kinnituse saab ka tellija oma meilile.

Kauba kohaletoimetamise aadress võib olla erinev arve postiaadressist. Seega palume täita kõik nõutavad lahtrid kauba tellimise vormil. Lepingulistel klientidel on need juba enamuses eeltäidetud ja kauba kättetoimetamine on neile tasuta.

Mittelepingulised kliendid peavad enne kauba ostmist valima, kas tullakse kaubale ise järgi Koma Ehitus AS Tartu või Paide esindustesse või tasuma täiendavad saatekulud. Kaup pannakse teele peale kauba eest ettemaksu laekumist Koma Ehitus AS arvele SEB Pank arvelduskontole nr. 10702003780000

Logi sisse


Veebipood

Vaata tooteid

Koma Ehitus AS

Telliskivi 15, 72720 Paide Tel 384 8610, Faks 384 8612 info@koma.ee

Telliskivi 15, 72720 Paide

E-R 8–17, tel 5783 0474, INGRID@KOMA.EE Kauplus

Partnerid
© Koma Ehitus AS